kariyer@bozok.edu.tr 0354 217 89 91 Dahili: 4709-4710

KARİYER DANIŞMANLIĞI

Kariyer danışmanlığı, danışanın kariyer gelişimi ile ilgili sorunlarda (meslek seçimi, karar verme, iş stresi, iş arama vb.) profesyonel bir danışmanın yürüttüğü psikolojik danışma sürecini ifade eder.

Kariyer danışmanlığı broşürümüze göz atmak için tıklayınız...

 

Kariyer danışmanlığı hizmeti almak isteyen öğrenci ve mezunlarımız, Kariyer ve Mezun Portalı anasayfamızda bulunan etkinlik takviminden uygun saatlere bakarak kariyer danışmanlarımızla eposta üzerinden iletişime geçebilirler.

Not: Etkinlik takviminde yeşil renkle gösterilen kariyer danışmanlığı etkinlikleri uygun olan saatleri, kırmızı ile gösterilen kariyer danışmanlığı etkinlikleri ise dolu olan saatleri göstermektedir.

 

Öğr. Gör. Ayşe ASLANTÜRK

 

   

E-posta : ayse.aslanturk@yobu.edu.tr

Tel: 0354 217 89 91 Dahili: 4709                                                                                                         

Uzman Psikolojik Danışman Ayşe Aslantürk, 2019 yılında Necmettin Erbakan Üniversitesi Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık lisans programından mezun olmuş ve okul psikolojik danışmanı olarak özel bir kurumda çalışmaya başlamıştır. Yüksek lisansını da aynı üniversitede, 2022 yılında Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık alanında tamamlamıştır. Aile Danışmanlığı Eğitimi ve Oyun Terapisi gibi eğitimlerin dışında kariyer danışmanlığına ilişkin pek çok eğitim ve konferansta yer almıştır. Yozgat Bozok Üniversitesi Kariyer ve Mezun Merkezimizde öğrencilerimize ve mezunlarımıza yönelik kariyer danışmanlığı hizmeti vermektedir.

 

Psikolojik Danışman Tuğçe AY

 

   

E-posta : tugce.ay@yobu.edu.tr

Tel: 0354 217 89 91 Dahili: 4710                                                                                                         

Psikolojik Danışman Tuğçe Ay, 2017 yılında İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık lisans programından mezun olmuş ve okul psikolojik danışmanı olarak özel bir kolejde çalışmaya başlamıştır. Filial Terapi Eğitimi, Afet Psikolojik Destek Uygulayıcı Eğitimi,  Motivasyon, Topluluk Önünde Konuşma ve Benlik Saygısı, CV Yazma ve Mülakat Teknikleri, Klavye Teknikleri gibi eğitimlerin dışında kariyer danışmanlığına ilişkin birçok konferansta yer almıştır. Yozgat Bozok Üniversitesi Kariyer ve Mezun Merkezimizde öğrencilerimize ve mezunlarımıza yönelik kariyer danışmanlığı hizmeti vermektedir.